Szukaj
Close this search box.

Gratulacje dla naszych klientów

4 kwietnia 2024

Entra Group gratuluje firmom Drukarnia Opegiek i EL-COMP dofinansowania z programu Fundusze Europejskie Polska Wschodnia!

 

Z przyjemnością informujemy, że nasi klienci, firmy Opegiek, producent etykiet papierowych, i EL-COMP, producent wyrobów medycznych, uzyskały dofinansowanie w ramach programu Fundusze Europejskie Polska Wschodnia, Działanie 1.2 Automatyzacja i Robotyzacja w MŚP, FEPW.01.02-IP.01-001/23.

 

Drukarnia Opegiek, produkująca głównie etykiety papierowe, wykorzysta dofinansowanie na zakup i wdrożenie nowoczesnej linii technologicznej do druku cyfrowego. Inwestycja ta pozwoli firmie zwiększyć wydajność produkcji, poprawić jakość druku i obniżyć koszty.

EL-COMP, producent produktów medycznych, wykorzysta dofinansowanie na zakup robota przemysłowego do montażu wyrobów. Robot zautomatyzuje powtarzalne i czasochłonne czynności montażowe, co pozwoli firmie zwiększyć wydajność produkcji, poprawić jakość wyrobów i obniżyć koszty.

 

Jesteśmy dumni z sukcesu naszych klientów i cieszymy się, że mogliśmy im pomóc w realizacji ich planów inwestycyjnych. Jesteśmy przekonani, że dofinansowanie z programu FEPW znacząco przyczyni się do rozwoju obu firm i wzmocni ich konkurencyjność na rynku.

 

Entra Group miała zaszczyt wspierać obie firmy w procesie aplikowania o dofinansowanie, przygotowując dla nich Mapy Drogowej Cyfrowej Transformacji. Te dokumenty stanowiły kluczowy element wniosków i odegrały znaczącą rolę w pozytywnej ocenie projektów.

Mapa Drogowa Cyfrowej Transformacji to szczegółowy plan wdrażania innowacyjnych rozwiązań technologicznych w firmie. Określa ona cele transformacji, etapy jej realizacji, niezbędne inwestycje oraz oczekiwane korzyści. Przygotowanie mapy wymaga dogłębnej analizy procesów biznesowych firmy i identyfikacji obszarów, w których automatyzacja i robotyzacja mogą przynieść największe korzyści.

 

Jesteśmy firmą doradztwa biznesowego, specjalizującą się w optymalizacji procesów i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych w przedsiębiorstwach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pomaganiu firmom w uzyskaniu dofinansowania z programów unijnych.

 

Jeśli Twoja firma również planuje wdrożyć automatyzację lub robotyzację, zachęcamy do kontaktu z nami. Pomożemy Ci w przygotowaniu Mapy Drogowej Cyfrowej Transformacji i uzyskaniu dofinansowania.

Udostępnij:

Zobacz inne aktualności