Szukaj
Close this search box.

O nas

Jak pracujemy?

Do dyspozycji klientów oddajemy wiedzę i umiejętności naszego zespołu
20 lat praktyki w ponad 20 branżach w kilkunastu krajach świata

Optymalizacja Planowania Łańcucha Dostaw, Produkcji i Logistyki

Pomagamy firmom znacząco zredukować koszty, poprawić efektywność planowania łańcucha dostaw, logistyki i produkcji. Tworzymy stabilne podstawy dla rozwoju firmy i poprawiamy jej konkurencyjność poprzez usprawnienie zarządzania i zwiększenie elastyczności w reagowaniu na potrzeby klientów.

Pomagamy działać sprawniej,
wytwarzać więcej i taniej

Naszą misją jest pomaganie firmom, które nie są w pełni zadowolone z osiąganych wyników. Tym organizacjom, którzy naprawdę chcą się rozwijać i wierzą w swoją przyszłość. Wspieramy podmioty, dla których optymalizacja procesów biznesowych jest ważna, i które widzą w niej szansę na wzmocnienie swojej pozycji rynkowej. Towarzyszymy firmom, które trwale chcą zmienić kulturę organizacji na proaktywną, otwartą i gotową na nieuchronne zmiany, tak, aby te w większym stopniu stawały się dla firmy szansą, niż problemem.

Słuchamy, pomagamy, doradzamy

Uważnie słuchamy tego, co mówią nasi klienci. Potrafimy obserwować, wyciągać trafne wnioski i formułować zalecenia, które zamieniamy w przynoszące wymierne korzyści projekty optymalizacyjne. Jesteśmy blisko klienta, nie boimy się kontaktu z realiami firmy produkcyjnej.
Działamy na wszystkich poziomach organizacji. Analizujemy dokumenty, weryfikujemy praktykę funkcjonowania hal produkcyjnych  i magazynów, rozmawiamy, szkolimy, wspieramy. Jesteśmy blisko prawdziwych problemów. Rozumiemy specyfikę i oczekiwania firm. Jesteśmy uczciwi w tym, co proponujemy i realizujemy. Wierzymy, że sensem optymalizacji jest proces ciągłego doskonalenia, a nie jednorazowa akcja.

Ludzie i jeszcze raz ludzie

Jesteśmy w pełni świadomi, że powodzenie każdej wprowadzanej zmiany i jej wpływ na funkcjonowanie firmy zależy od zaangażowania pracowników. Fundamentalne znaczenie ma nie tylko ich przygotowanie merytoryczne, ale także komunikacja wewnątrz firmy oraz nastawienie do zmian. Budowanie  kompetencji zespołów wszystkich szczebli jest więc niezmiernie istotnym czynnikiem sukcesu, dlatego w szczególności dbamy o ten aspekt procesów optymalizacyjnych.

Działamy wg sprawdzonych zasad, ale nie schematycznie

Na każdym etapie i poziomie działamy zgodnie z potrzebami i interesem naszych klientów, oferując całą paletę sprawdzonych systemów i narzędzi ujętych w MODELU by ENTRA.

Pracujemy krok po kroku, sprawdzając parametry, kontrolując wskaźniki, kolejno wdrażając zmiany. Działamy procesowo, nie punktowo. Kierujemy się holistycznym podejściem, w którym każdy indywidualny proces jest elementem zintegrowanej spójnej całości.

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy pracują wspólnie od blisko 20 lat. Mamy swoje specjalizacje, ale łączy nas kompleksowe podejście do zagadnień optymalizacji. Rozwiązywaliśmy już problemy różnych sektorów przemysłu. Pracowaliśmy w różnych środowiskach biznesowych. Czasem bardzo odmiennych od siebie kulturowo i technologicznie krajach świata. Od 5 lat działamy wspólnie pod marką Entra Group. Lubimy pomagać organizacjom uwalniać ich pełny potencjał.

Referencje

Nasi klienci

Porozmawiajmy o optymalizacji w Twojej firmie

Michał Matejczyk

Aktualności

Zapraszamy na 1st Lean TWI Summit

Chcielibyśmy zaprosić na bardzo ciekawą konferencję, 1st Lean TWI Summit, organizowaną w dniach 19-20 czerwca 2024 roku we Wrocławiu, na terenie Centrum Kongresowego Politechniki Wrocławskiej.

Czytaj dalej »

Gratulacje dla naszych klientów

Entra Group gratuluje firmom Drukarnia Opegiek i EL-COMP dofinansowania z programu Fundusze Europejskie Polska Wschodnia!   Z przyjemnością informujemy, że nasi klienci, firmy Opegiek, producent

Czytaj dalej »