Szukaj
Close this search box.

Zarządzanie przez Fakty – ciąg dalszy publikacji

23 sierpnia 2020

Kontynuujemy nasz cykl publikacji „Zarządzanie przez Fakty” w wydawanym przez lidera polskiego rynku automatyki i robotyki przemysłowej, firmę Astor, periodyku BIZNES I PRODUKCJA. Najnowszą część można znaleźć w niedawno wydanym numerze 20/21 (1/2020).

Dotychczas poruszone były tematy potrzeby standaryzacji procesu podejmowania decyzji operacyjnych w organizacjach produkcyjnych i korzyści z tego wynikające, omówiony został sam proces podejmowania decyzji i kroki umożliwiające wdrożenie jego standaryzacji, a w ostatnim artykule z serii – typowe kroki rozwoju takiego systemu i metody skrócenia czasu trwania tej drogi. Najnowsza część, zatytułowana „Ciągłe doskonalenie a proces podejmowania decyzji”, zajmuje się praktyką, która o ile nie jest niezbędna do prawidłowego działania procesu podejmowania decyzji w firmie, to jej wdrożenie zdecydowanie zwiększa jego efektywność i pozwala naszym pracownikom wyjść poza ramy codziennej rutyny. Tą praktyką jest Ciągłe Doskonalenie.

Największe i najbardziej efektywne firmy na świecie inwestują ogromne środki i czas swoich pracowników w celu wdrożenia Ciągłego Doskonalenia, ponieważ widzą w jego działaniu znaczące i jak najbardziej mierzalne korzyści dla siebie. W artykule opisujemy typowe korzyści z wdrożenia Ciągłego Doskonalenia i włączenia go do procesu podejmowania decyzji oraz przedstawiamy najważniejsze elementy takiego rozwiązania.

Udostępnij:

Zobacz inne aktualności

Nowa publikacja naszego partnera

Z wielka przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z nowym artykułem naszego partnera, Michała Matejczyka. Jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym artykułem o wykorzystaniu narzędzi WCM do podniesienia

Czytaj więcej »