Szukaj
Close this search box.

Cyfrowa transformacja jako podstawa wzrostu konkurencyjności firm we współczesnym świecie

17 kwietnia 2024

Serdecznie zapraszamy na najbliższe, otwarte spotkanie Fundacji Rozwoju Interim Managementu pt. „Cyfrowa transformacja jako podstawa wzrostu konkurencyjności firm we współczesnym świecie”.

Słowo „cyfrowa transformacja” odmieniane jest przez wszystkie przypadki. Sporo organizacji weszło na ścieżkę mniej lub bardziej udanej digitalizacji. Wiele projektów zostało niestety źle przeprowadzonych. Wiele zakończyło się sukcesem o których pisały media. Gdzie były popełnione błędy, których można było uniknąć? Jaki jest powód, że jedne projekty kończą się sukcesem a inne porażką?

Doskonale wiemy, że w dzisiejszym świecie bez cyfryzacji nie ma konkurencyjnego biznesu. Dotyczy to wszelkich obszarów zarządzania organizacją oraz wszystkich branż. Jak sprawić, że nasze biznesy staną się bardziej konkurencyjne? Na te i wiele innych pytań odpowie podczas najbliższego spotkania Michał Matejczyk.

 

Podczas prezentacji „Cyfrowa transformacja jako podstawa wzrostu konkurencyjności firm we współczesnym świecie” Michał skupi się nad takimi zagadnieniami jak:

1. Poprawa konkurencyjności organizacji w kontekście cyfryzacji.

2. Transformacja cyfrowa organizacji.

3. Wykorzystanie Mapy Drogowej Cyfrowej Transformacji – case study.

 

Organizatorem spotkania jest Fundacja Rozwoju Interim Managementu. Jesteśmy organizacją, która łączy doświadczonych praktyków biznesu z firmami, które potrzebują dodatkowych zasobów wiedzy, kompetencji i zaangażowania na poziomie eksperckim. Chcesz dowiedzieć się więcej jak działamy? Zapraszamy do kontaktu mailowego: wojciech.iwulski@frim.org.plWięcej na https://frim.org.pl/

Udostępnij:

Zobacz inne aktualności

Kongres LogInPack

Świetny zespół na doskonałym kongresie – wielki dzięki dla Wojciech Iwulski i Radek Biszkont za wspólny wyjazd na Międzynarodowy Kongres dla branży logistycznej i opakowań #LogInPack. Udział Wojtka i Radka

Czytaj więcej »