Szukaj
Close this search box.

Wybór oprogramowania do zarządzania produkcją

10 sierpnia 2020

Entra realizuje wieloetapowy projekt wsparcia klienta korporacyjnego z branży motoryzacyjnej w wyborze oprogramowania do kompleksowego zarządzanie produkcją dla dwóch zakładów znajdujących się w Polsce północnej. Celem projektu jest zidentyfikowanie potrzeb, przełożenie ich na dostępne na rynku rozwiązania oraz pomoc w wyborze i wdrożeniu najlepszego rozwiązania.

Dotychczas zorganizowane zostały warsztaty, na których określono kluczowe funkcjonalności oczekiwane od rozwiązania, co pozwoliło na wybór poziomu rozwiązań – w tym przypadku postanowiono wdrożyć zintegrowane systemy klasy APS i MES. Zdefiniowane zostały również mniej istotne, ale niezbędne dla efektywnego działania produkcji zakładów, funkcjonalności. Optymalne dopasowanie rozwiązań do potrzeb organizacji również wymagało przeprowadzenia warsztatów, podczas których wspólnie z klientem przygotowaliśmy mapy istniejących procesów biznesowych, a na ich bazie zaprojektowaliśmy docelowe procesy mające na celu pełne wykorzystanie potencjału nowego oprogramowania.

Na tej podstawie przeprowadziliśmy analizę dostępnych na rynku rozwiązań, przygotowaliśmy wraz z klientem wymagania funkcjonalne oraz zapytanie ofertowe.

Aktualnie przechodzimy do kolejnego etapu projektu, w którym wybrani oferenci przedstawią swoje rozwiązania.

Udostępnij:

Zobacz inne aktualności