Szukaj
Close this search box.

Rozpoczynamy nowy etap współpracy z międzynarodową firmą doradczą CCI

30 września 2020

Zespół Entra Group przez lata rozwijał swoje umiejętności i doświadczenie realizując projekty w różnych, często bardzo odległych zakątkach świata. Znaczącą część tych projektów realizowaliśmy dla naszych partnerów, z których najważniejszym zawsze był Competitive Capabilities International – CCI, jedna z największych międzynarodowych firm doradczych.

CCI dzięki swojemu zintegrowanemu systemowi rozwoju organizacji pod nazwą TRACC, dostarcza kompleksowych rozwiązań w obszarze całego Łańcucha Dostaw.

Z tym większą przyjemnością chcieliśmy ogłosić, że po kilkunastu latach współpracy podjęliśmy wspólnie decyzje o jej silniejszej formalizacji. Od września 2020 roku jesteśmy Business Partnerem oraz przedstawicielem CCI na terenie Polski, Rosji, Ukrainy i Słowenii.

Program TRACC skierowany jest do firm, których rozmiar wymaga zintegrowanego i sprawdzonego w wielu branżach rozwiązania, a stabilny rozwój wymaga standaryzacji wprowadzanego programu ze względu na posiadanie rozbudowanej struktury – wielu oddziałów lub zakładów, zwłaszcza jeżeli znajdują się one w różnych krajach.

CCI oferuje doradztwo, wiedzę o wprowadzaniu zmiany oraz oprogramowanie z wbudowanymi narzędziami i szkoleniami, które umożliwią wszystkim w organizacji osiągnięcie poziomu klasy światowej. Celem jest uwolnienie wielkości drzemiącej w organizacji Klienta poprzez ustandaryzowane najlepsze praktyki, które pozwalają na synchronizację działań i zachowań we wszystkich aspektach działania organizacji, a przez to zapewniają osiąganie wyjątkowych wyników. Dzięki TRACC wykraczamy poza doskonalenie oparte na punktowych projektach poprawy, bo naszym celem jest wspólne wdrożenie kompleksowego systemu rozwoju organizacji. Takie podejście pozwala na długoterminowe utrzymanie dynamiki poprawy organizacji.

Mamy nadzieje, że nasze partnerstwo przyniesie jeszcze więcej korzyści naszym Klientom i pozwoli na dalszy rozwój Entra Group i CCI w regionie

Udostępnij:

Zobacz inne aktualności