Szukaj
Close this search box.

Z Najlepszymi Życzeniami Świątecznymi i Noworocznymi 2022

21 grudnia 2022

Z racji zbliżającego się końca tego roku, chcieliśmy podziękować wszystkim naszym Partnerom Biznesowym za okazane zaufanie i współpracę podczas wspólnie realizowanych inicjatywy. Dzięki Wam dużo się nauczyliśmy i rozwinęliśmy swój warsztat. Mamy nadzieję, że w Waszym przypadku było podobnie o wpłynęło na poprawę Waszej efektywności operacyjnej. Krótko … były to bardzo wymagające, ale i ciekawe oraz angażujące 12 miesięcy w naszym wykonaniu.

 

Mapy drogowe cyfrowej transformacji, które przygotowaliśmy dla firm Solaris Bus&Coach, Bahlsen, Nitus i Nord-Ost wymagały od nas nieustawicznego podnoszenie kompetencji w obszarach nowych rozwiązań i technologii w ciągle zmieniającym się obszarze Przemysłu 4.0. Mamy nadzieję, że te ćwiczenie było równie rozwijające dla Waszych firm i pracowników zaangażowanych we współpracę z nami, a wypracowane dokumenty i rekomendacje pozwolą na kontynuację Waszej transformacji cyfrowej. W prowadzeniu prac oraz przygotowaniu map nieoceniona była pomoc naszych partnerów, szczególnie Krakowskiego Parku Technologicznego.

  

Oceny efektowności funkcjonowania organizacji realizowane zgodnie z Modelem by Entra, a także wdrożenie Planów Rozwoju czy działania szkoleniowe, które przeprowadziliśmy w PTS Rabka, IMS Helvetia, IMS Sofa, Nordglass AGC, TECE Industrial, EcoReadyBath, Rapmet, Torf Corporation, DOVISTA, Sell-Glass oraz WSK Poznań wymagały ogromnego zaangażowania po stronie zarówno kierownictwa organizacji, jak i pracowników operacyjnych. Doceniamy Wasz udział, bo rozumiemy jak ważne jest jednoczesne realizowanie bieżących prac w firmie. Zgodnie z maksymą wypowiedzianą w naszym tegorocznym filmie promocyjnym „mamy ogromną satysfakcję, kiedy pomagamy się rozwijać … dla nas nie ma problemów są tylko wyzwania„.

 

Rok 2022 był także kontynuacją ekscytującego rozwoju firmy poprzez udział w konsorcjum hub4industry, którego liderem jest Krakowski Park Technologiczny. Otrzymany przez konsurcjum grant programu Komisji Europejskiej – European Digital Innovation Hub (EDIH) pozwoli jeszcze efektywniej wspierać firmy polskie MŚP w rozwoju ich dojrzałości cyfrowej i wzroście dojrzałości operacyjnej.

 

Liczymy, że nadchodzący, 2023 rok będzie równie ciekawy i pełen wyzwań jak rok 2022

Udostępnij:

Zobacz inne aktualności