Szukaj
Close this search box.

Warsztaty w ramach spotkań przedstawicieli sieci EDIH w Polsce

26 czerwca 2023

Końcówka czerwca była dla Entra Group była bardzo intensywną sesją warsztatów, poznawania nowych osób oraz dyskutowaniem o #transformacjacyfrowa z nowymi Partnerami.

 

26 czerwca na zaproszenie Gdański Park Naukowo-Technologiczny odbyły się warsztaty polskich przedstawicieli sieci Europejskich Hubów Innowacji Cyfrowych w ramach programu Cyfrowa Europa. W trakcie warsztatu mieliśmy okazję zapoznać się z metodyką Siemens Industry w zakresie budowania #mapadrogowacyfrowejtransformacji oraz szczegółami przygotowywanego od 2020 roku #digiindex, który pokazuje trendy w zakresie cyfryzacji sektora MŚP w Polsce.

 

Porównanie podejścia Siemens oraz polskich EDIH pokazało kilka różnic, które pozwolą nam się rozwijać, ale przede wszystkim uzmysłowiło wszystkim uczestnikom jak istotną rolę w #cyfrowatransformacja odgrywa zrównoważone podejście w rozwoju polskich firmy, które wskazuje obok pierwiastka technicznego także na rozwój i modyfikację procesów w firmach oraz kompetencji pracowników.

 

Dziękujemy za wspólną dyskusję Daniel Kessler z hub4industry, Marta Szalecka, Piotr Józefiak, Agnieszka Możejko, Michał Regulski oraz przede wszystkim Łukasz Otta i Ewa Mikos z Siemens. Liczymy, że będzie to pierwsze z serii spotkań oraz wymiany doświadczeń w ramach sieci EDIH.

 

 

#modelbyentra #przemysl40

Udostępnij:

Zobacz inne aktualności

Kongres LogInPack

Świetny zespół na doskonałym kongresie – wielki dzięki dla Wojciech Iwulski i Radek Biszkont za wspólny wyjazd na Międzynarodowy Kongres dla branży logistycznej i opakowań #LogInPack. Udział Wojtka i Radka

Czytaj więcej »

Gratulacje dla naszych klientów

Entra Group gratuluje firmom Drukarnia Opegiek i EL-COMP dofinansowania z programu Fundusze Europejskie Polska Wschodnia!   Z przyjemnością informujemy, że nasi klienci, firmy Opegiek, producent

Czytaj więcej »