Szukaj
Close this search box.

Inteligentna fabryka w Przemyśle 4.0 – Elbląskie Dni Przedsiębiorczości

19 listopada 2022

W ramach trwającego Tygodnia Przedsiębiorczości, wzięliśmy udział w zorganizowanej przez Elbląski Park Technologiczny, konferencji INTELIGENTNA FABRYKA W PRZEMYŚLE 4.0. AUTOMATYZACJA PROCESÓW PRODUKCYJNYCH. Była to pierwsza edycja tej konferencji, ale dzięki zaangażowaniu organizatorów, poza EPT był nim SalesHub, uczestnicy pojawili się w naprawdę dużej ilości.

 

Nasz wykład „Jak zacząć transformację cyfrową – Mapa Drogowa i Przemysł 4.0 w firmach produkcyjnych” spotkał
się dużym zainteresowaniem ze względu na odmienne podejście do rozwoju organizacji w kierunku Przemysłu 4.0.

W naszym wystąpieniu skoncentrowaliśmy się na dwóch elementach.

Pierwszym była sytuacji Cyfryzacji, Robotyzacji i Przemysłu 4.0 na Świecie i w Polsce, w tym jaki jest zaawansowanie naszego kraju w kontekście Świata i Europy, a zwłaszcza krajów naszego region oraz jakie są przyczyny niepowodzeń we wdrażaniu rozwiązań.

Drugim omawianym elementem były Mapy Drogowe Cyfrowej Transformacji, ich wykorzystanie w rozwoju organizacji oraz, na bazie naszego doświadczenia ze zrealizowanych w ostatnich latach map, jaki jest przebieg i składowe takiej mapy.

 

Chcieliśmy podziękować Elbląskiemu Parkowi Technologicznemu oraz SalesHub za możliwość udziału w bardzo ciekawym wydarzeniu i czekamy z niecierpliwością na kolejną edycję

Udostępnij:

Zobacz inne aktualności