Szukaj
Close this search box.

Zapraszamy na 1st Lean TWI Summit

10 czerwca 2024

Chcielibyśmy zaprosić na bardzo ciekawą konferencję, 1st Lean TWI Summit, organizowaną w dniach 19-20 czerwca 2024 roku we Wrocławiu, na terenie Centrum Kongresowego Politechniki Wrocławskiej. Cieszymy się bardzo, że jako Złoty Partner mogliśmy pomóc w organizacji konferencji o tak szerokim i niezwykle ciekawym zakresie. Biorąc pod uwagę tematy i uczestników konferencji, pomyśleliśmy, że może być dla Was bardzo interesująca.

 

 

Diamentowym partnerem konferencji jest Amazon, który będzie prezentował swoje doświadczenia w integracji Lean Management i LOTO do poprawy bezpieczeństwa pracy.

 

Dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu?

 – Unikalna formuła: Zamiast wystąpień konsultantów i promocji produktów, wszyscy prelegenci będą opowiadali o realnych projektach Lean i TWI,
    zrealizowanych w ich firmach i efektach jakie osiągnęli. Pierwszego dnia będzie omawianych 9 case studies przedstawicieli firmy z bardzo różnych          branży, m.in. Amazon, Danone Żywiec Zdrój, Wienerberger, AB NEO, Copper Standard, ZF Group, Kompania Piwowarska, MAN

 – Praktyczna wiedza: Będzie to świetna okazja, aby dowiedzieć się, jak Lean i TWI mogą pomóc Twojej firmie w osiągnięciu lepszych wyników.

 – Networking: Spotkaj się z naszym przedstawicielem i innymi uczestnikami konferencji, aby wymienić się doświadczeniami i nawiązać nowe kontakty.

 

Zapraszamy na nasze stoisko na konferencji, mamy nadzieję, że będziemy mogli wymienić się wrażeniami i porozmawiać o waszych wyzwaniach!
Link do informacji o konferencji: Konferencja Lean TWI | 1st Lean TWI Summit | Wrocław | LeanTrix

Rejestracji można dokonać pod poniższym linkiem: Konferencja Lean TWI | 1st Lean TWI Summit | Wrocław | LeanTrix

Udostępnij:

Zobacz inne aktualności

Zapraszamy na webinar

Zapraszamy wszystkich na wtorek 22.06.2021 na webinar w którym Michał Matejczyk razem z Szymonem Arciszewskim będą dyskutować o tym jak mierzyć się z innowacjami w

Czytaj więcej »