Szukaj
Close this search box.

Mapa Drogowa Cyfrowej Transformacji w Nord-Ost

25 listopada 2022

Wspierając Polskie firmy w drodze do coraz większej konkurencyjności i rozwoju w kierunku Przemysłu 4.0, pomogliśmy zbudować kolejną Mapę Drogową Cyfrowej Transformacji – tym razem firmie Nord-Ost z Gołdapi, producentowi opakowań kartonowych oraz płyt typu „plaster miodu”.

Spotkaliśmy w niej nieprawdopodobnie interesujących i zaangażowanych ludzi, dawno nie byliśmy w organizacji o tak przyjaznej atmosferze i otwartym, nastawionym na wsparcie klimacie.

Weryfikacji od strony wykorzystywanych narzędzi oraz potencjału do wprowadzenia rozwiązań Przemysłu 4.0 podlegały prawie wszystkie obszary organizacji: Planowanie, Produkcja, Logistyka, Kontrola Jakości, Utrzymanie Ruchu, Konstrukcja, Administracja.

Podczas oceny okazało się, że mimo tego, że firma posiada bardzo ciekawe i nowoczesne rozwiązania, nie poprzestaje na nich i dąży do dalszego rozwoju. Wielkie brawa należą się pracownikom firmy, którzy miedzy naszymi wizytami samodzielnie wdrożyli zdiagnozowane usprawnienia w istniejących systemach, znacząco wpływające na ich efektywność.

 

Chcieliśmy bardzo podziękować całemu Zarządowi, a szczególnie Panu Prezesowi Eugeniuszowi Zapolnikowi oraz Członkom Zarządu, Pani Joannie Pielach i Panu Piotrowi Śmigielowi za zaufanie, a wszystkim Pracownikom za naprawdę fantastyczną, pozytywną i otwartą współpracę podczas całego projektu

 

 

Wierzymy, że przedstawiona Mapa Drogowa Cyfrowej Transformacji będzie stanowiła realna podstawę do dalszego rozwoju i cyfryzacji organizacji, a zaproponowane rozwiązania pozwolą na osiągnięcie zakładanych celów.

Udostępnij:

Zobacz inne aktualności