Szukaj
Close this search box.

Entra Group jednym z prelegentów Webinaru „Inteligentna Logistka w Fabryce 4.0” organizowanego w ramach Dni Otwartych przez Digital Innovation Hub

25 marca 2021

W dniu 18.03.2021 uczestniczyliśmy w ciekawym wydarzeniu zorganizowanym przez Digital Innovation Hub będącym częścią Krakowskiego Parku Technologicznego.
W prowadzonym przez nas bloku „Efektywna logistyka wewnętrzna 4.0 – dlaczego to działa?”, przedstawiliśmy, jakie efekty daje korzystanie z narzędzi służących cyfryzacji logistyki.
Właśnie dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi i rozwiązań wspierających logistykę, organizacja otrzymuje pełniejszy i szybszy dostęp do informacji, a ich analiza pozwala w sposób elastyczny reagować na zmiany wymagań klientów zewnętrznych i wewnętrznych.
Przedstawiliśmy na przykładzie, jakie wymierne efekty finansowe może organizacja uzyskać dzięki wykorzystaniu zautomatyzowanych rozwiązań Logistyki 4.0.
Dzięki takim wydarzeniom, jesteśmy w stanie przedstawiać naszym klientom zmieniające się trendy dla rozwiązań logistycznych, szczególnie te z wykorzystaniem zaawansowanych technologii Logistyki 4.0.

Udostępnij:

Zobacz inne aktualności