Szukaj
Close this search box.

Czy optymalizacja produkcji dotyczy także branży rolnej?

17 sierpnia 2020

W Zachodniej Europie optymalizacja produkcji w rolnictwie jest już kierunkiem znanym i przynoszącym wymierne profity. W Polsce temat ten dopiero zaczyna być postrzegany jako ważny – w szczególności wśród dużych producentów.

Biorąc to pod uwagę, we współpracy ze światowym dostawcą genetyki trzody chlewnej – firmą Topigs Norsvin Polska – powołaliśmy w maju 2020 roku program ProFarm, którego celem jest wzrost profesjonalizacji polskich producentów. Połączenie praktycznej znajomości rynku i realiów, w których funkcjonują producenci trzody chlewnej z kompetencjami i doświadczeniem Entra Group zaowocowało konkretną propozycją działań, które w ramach ProFarm będą realizowane. W pierwszym etapie programem zostaną objęci klienci Topigs Norsvin.

Pierwszym celem ProFarm jest podniesienie poziomu wiedzy na temat możliwości, jakie niesie m.in. Lean Management. Biorąc pod uwagę z jednej strony deficyt doświadczeń rynku, a z drugiej zdiagnozowane bariery rozwojowe, edukacja jest niezbędnym elementem całego projektu.

Udostępnij:

Zobacz inne aktualności